UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Poziom Startu to średniak 1 ligowy, nie ma co pisać DRAMAT. Brawo dla Pogoni za walkę było tuż tuż, jeśli ten zespół nie zrobiłby 6 błędów "kroków" wynik by był zupełnie inny. Zabrakło troszkę wyrachowania. Mama nadzieję, że Zarząd podejmie odpowiednie kroki i rozgoni całą ławkę trenerską bo z miesiąca na miesiąc poziom Startu jest coraz bardziej żenujący.