UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
jak widac zarzad klubu z namaszczenia Nowaczyka kompletnie sobie nie radzi i majac niezly budzet o malo nie spuscil klubu z ligi
jak widac zarzad klubu z namaszczenia Nowaczyka kompletnie sobie nie radzi i majac niezly budzet o malo nie spuscil klubu z ligi