UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czy któraś, z tak zwanych osób publicznych, odmówiła udziału w tej imprezie ze względu na jej formę, będącej idealną kopią uroczystości z czasów komuny ? Pytam, bo autorytety w świecie lansu, cynizmu i hipokryzji są pilnie poszukiwane.