UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
"Mamo chwalą nas, a kto ? Wy mnie a ja Was". Ale cyrk. I ciągle ta sama obsada. Nawet ciągle ta sama obsługa. A gdzie widz?????
ajasadze
"Mamo chwalą nas, a kto ? Wy mnie a ja Was". Ale cyrk. I ciągle ta sama obsada. Nawet ciągle ta sama obsługa. A gdzie widz?????
ajasadze