UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"Mamo chwalą nas, a kto ? Wy mnie a ja Was". Ale cyrk. I ciągle ta sama obsada. Nawet ciągle ta sama obsługa. A gdzie widz?????

ajasadze

Anuluj