UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

WOK, MOK "Światowid" to była kultura elbląska. Non stopy, elbląskie zespoły, artyści wykonawcy, wystawy. Centrum Kultury i Współpracy Międzynarodowej i Centrum Spotkań Międzynarodowych to nazwy wymyślone po to, by czerpać jak Grecy z rogu obfitości dotacji unijnych, które doprowadzą do nędzy ten kraj jak Grecję. Wtedy jednk ci którzy na tym najbardziej skorzystają będa siedzieć w swoich ciepłych domkach i będa liczyć procenty bankowe i będą mieli gdzieś grecką biedę Polski, którą już większość odczuwa. Światowid to instytucja podporządkowana interesom jednego człowieka i sponsorów, którzy hucznie się bawią w płacowych wnętrzach tego księstwa psedo szyldu kultury. Co by nie pisać i tak nic się nie zmieni, bo kapitalizm, układy sponosrów i znajomości, ruaty, spotkania, imprezy, delegecje, są nie do zmiany. Przyjedzei na za to zapłacić ale z czego ? Zobaczymy za 10 lat ile z tego zostanie i czy będzie się czym chwalić w kategori sukcesów kultury elbląskiej. Wątpię bardzo !!!


Anuluj