UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bylem pracownikiem tej firmy i tak jak ja i wielu innych pracowników nie pojawiliśmy sie na tej uroczystości bo jak mozna dzielić ludzi na "dobrych i lepszych" panie Czyżyk


Anuluj