UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bylem pracownikiem tej firmy i tak jak ja i wielu innych pracowników nie pojawiliśmy sie na tej uroczystości bo jak mozna dzielić ludzi na "dobrych i lepszych" panie Czyżyk
Bylem pracownikiem tej firmy i tak jak ja i wielu innych pracowników nie pojawiliśmy sie na tej uroczystości bo jak mozna dzielić ludzi na "dobrych i lepszych" panie Czyżyk