UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

I znowu, tak jak to było normą w przeszłości, tego typu okazje są świętem dla "wybrańców". Mieszkańcom, którzy mają największy udział w rozwoju kultury, bo przecież ją finansują, wstęp na koncert surowo wzbroniony. Wstyd !


Anuluj