UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

to co za komuny posadzono to teraz się niszczy w haniebny sposób. niech k tos policzy ile set wycieto drzew w elblągu jak i drogach do elblaga. zajelismy pierwsze miejsce niszczeniu przydrożnych drzei na terenie miasta w kraju. chwała ochrona zieleni a drzewa po cichu ida na przetarcie i na palety.

MIŁ.ZIEL

Anuluj