UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
to co za komuny posadzono to teraz się niszczy w haniebny sposób. niech k tos policzy ile set wycieto drzew w elblągu jak i drogach do elblaga. zajelismy pierwsze miejsce niszczeniu przydrożnych drzei na terenie miasta w kraju. chwała ochrona zieleni a drzewa po cichu ida na przetarcie i na palety.
MIŁ.ZIEL