UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Start Superliga walczy o utrzymanie, Olimpia walczy o utrzymanie a młode byłe I-ligowe zawodniczki pewnie grałyby ku gorze i ktoś byłby zadowolony. Gratulacje

steksios

Anuluj