UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przegraliśmy mecz swoja nonszalancją w 1 połowie?????Chłopie czy ty wiesz co ty mówisz??Po pierwszej połowie, ,schodziliśmy, ,do szatni z 3 punktową przewagą!!!!!
Ziz
Przegraliśmy mecz swoja nonszalancją w 1 połowie?????Chłopie czy ty wiesz co ty mówisz??Po pierwszej połowie, ,schodziliśmy, ,do szatni z 3 punktową przewagą!!!!!
Ziz