UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przegraliśmy mecz swoja nonszalancją w 1 połowie?????Chłopie czy ty wiesz co ty mówisz??Po pierwszej połowie, ,schodziliśmy, ,do szatni z 3 punktową przewagą!!!!!

Ziz

Anuluj