UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ewelina Ocalewicz jest bardzo dobrą zawodniczką. Niestety nasz trener nie umożliwia Jej wykazania swoich umiejętności. Połowa utalentowanych dziewczyn siedzi na ławce i nie zdziwię się jak zaczną zmieniać kluby. Drogi trenerze wprowadź trochę świeżości w naszej grze, ponieważ gramy cały czas prostą, zwykłą płkę ręczną.
kibic startu