UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ewelina Ocalewicz jest bardzo dobrą zawodniczką. Niestety nasz trener nie umożliwia Jej wykazania swoich umiejętności. Połowa utalentowanych dziewczyn siedzi na ławce i nie zdziwię się jak zaczną zmieniać kluby. Drogi trenerze wprowadź trochę świeżości w naszej grze, ponieważ gramy cały czas prostą, zwykłą płkę ręczną.

kibic startu

Anuluj