UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wyciągnąć konsekwencje wobec zawodniczek i Trenera, który nie potrafił skorzystać z zawodniczek na ławie!!! Zarząd w końcu musi przestać tłumaczyć ich lekceważące podejście do meczu. .. Kasę uwalić to zrozumieją i dotrze do ich rozumków po co tu są!


Anuluj