UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Widzę, że nerwy puszczają zainteresowanym. Oczywiście jest powód, bo Start gra zaskakująco źle o czym mówią wyniki. Co to znaczy właściwa organizacja? To rzecz względna. Oprócz zarządu: dyrektor, trener, II trener, p. o. kierownik, asystent (kogo?), masażysta i ktoś kto jest a tak jakby go nie było. A tak ogólnie to jest OK!