UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Realista 79 - warto kibicować dziewczynom. .. :) robię to wiele lat i mimo gorszych sezonów dla mnie mecz to święto :)
Realista 79 - warto kibicować dziewczynom. .. :) robię to wiele lat i mimo gorszych sezonów dla mnie mecz to święto :)