UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Śmieszny to Ty jestes z tą Olimpią. .. :) a sędziowie faktycznie - beznadziejna para. .. podrukowali sobie troszkę i to nie pierwszy raz. .. Wywalili Hanię i ułatwili zadanie przyjezdnym, potem Wasak i było już tak jak sobie zaplanowali :P


Anuluj