UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
walic ten smieszny start. .. tylko ZKS OLIMPIA ELBLAG!!!mowilem ze to jest najlepszy klub w elblagu a nie jakies wsie gdze po 200kibicow jest albo ta concordia smieszna hahaha mlexer elblag haha tygrys elblag hhahahahahahahahahahaahahahahahahahahhahahaha