UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

walic ten smieszny start. .. tylko ZKS OLIMPIA ELBLAG!!!mowilem ze to jest najlepszy klub w elblagu a nie jakies wsie gdze po 200kibicow jest albo ta concordia smieszna hahaha mlexer elblag haha tygrys elblag hhahahahahahahahahahaahahahahahahahahhahahaha


Anuluj