UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To wszystko przez tych ch**** z Gdańska, którzy odgwizdali faul Pauliny a wrocławianka przewróciła się o własne nogi.
Byłem na meczu
To wszystko przez tych ch**** z Gdańska, którzy odgwizdali faul Pauliny a wrocławianka przewróciła się o własne nogi.
Byłem na meczu