UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To wszystko przez tych ch**** z Gdańska, którzy odgwizdali faul Pauliny a wrocławianka przewróciła się o własne nogi.

Byłem na meczu

Anuluj