UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Widzisz i nie grzmisz, nawet play out to dla Startu za wysokie progi, może w barażach błysną:) Ludzie pouciekali ze Startu do Sambora, tam jak się okazuje jest wyższy poziom, zespół z chęcią do gry i trener, który potrafi MOTYWOWAĆ zawodiczki do gry. Teraz słabiutka Pogoń pokaże nam miejsce w szeregu. .. .dramat
bez komentarza