UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Widzisz i nie grzmisz, nawet play out to dla Startu za wysokie progi, może w barażach błysną:) Ludzie pouciekali ze Startu do Sambora, tam jak się okazuje jest wyższy poziom, zespół z chęcią do gry i trener, który potrafi MOTYWOWAĆ zawodiczki do gry. Teraz słabiutka Pogoń pokaże nam miejsce w szeregu. .. .dramat

bez komentarza

Anuluj