UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Korzeniowskiego nie ma już od dawna w klubie i nie wierzę, żeby wracał, gdy spadek pewny. Wyobraźnia Cię poniosła anty.

Lejba_realista

Anuluj