UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Korzeniowskiego nie ma już od dawna w klubie i nie wierzę, żeby wracał, gdy spadek pewny. Wyobraźnia Cię poniosła anty.
Lejba_realista
Korzeniowskiego nie ma już od dawna w klubie i nie wierzę, żeby wracał, gdy spadek pewny. Wyobraźnia Cię poniosła anty.
Lejba_realista