UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

setki razy pisałem - nie wchodzi się do tej samej rzeki. Panie FONFEREK - wstydu oszczędź. Jeszcze tylko brakuje żeby Korzeniowski wrócił o NIEEEEE.

anty_fonferkowo_korzeniowy

Anuluj