UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ciekawe jaki pomysł na siedzibę, salę koncertową miejskiej orkiestry miał prezydent Slonina, za jego kadencji powstala. Teraz to zadanie dla obecnego prezydenta. Znając jego dotychczasowe osiągniecia możemy być pewni, że do końca jego kadencji nic się nie zmieni.