UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

o. .. k. .. .a ale sie trener elblaski wypowiedzial. .. .. ale przynajmniej ladne sstroje maja zawodnicy

pseudonim_bramkarz

Anuluj