UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ci panowie mchem nie porośli :) co było widać, słychać i czuć. Koncert naprawdę udany i mimo że zespołu zupełnie nie znałem bawiłem się świetnie. BRAWO

Jasność niezalogowany

Anuluj