UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ci panowie mchem nie porośli :) co było widać, słychać i czuć. Koncert naprawdę udany i mimo że zespołu zupełnie nie znałem bawiłem się świetnie. BRAWO
Jasność niezalogowany
Ci panowie mchem nie porośli :) co było widać, słychać i czuć. Koncert naprawdę udany i mimo że zespołu zupełnie nie znałem bawiłem się świetnie. BRAWO
Jasność niezalogowany