UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Brawo dla Klubu Kibica, bo robią świetną robotę. Kibicom sukcesu proponuje się nie wypowiadać. Zawsze widzicie tylko negatywy. Liczę na zwycięstwo w Jeleniej Górze, a co dalej to się przekonamy. Powodzenia dziewczyny
realista79