UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Brawo dla Klubu Kibica, bo robią świetną robotę. Kibicom sukcesu proponuje się nie wypowiadać. Zawsze widzicie tylko negatywy. Liczę na zwycięstwo w Jeleniej Górze, a co dalej to się przekonamy. Powodzenia dziewczyny

realista79

Anuluj