UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Co wy gadacie?! Grać nie umieją i tyle! Ledwo co wygrywają, albo oczywiście przegrywają. Kiedy zaczną coś grać? W Elblągu już nikt nic nie gra od 2lat.
Tylko Kondonia.
Co wy gadacie?! Grać nie umieją i tyle! Ledwo co wygrywają, albo oczywiście przegrywają. Kiedy zaczną coś grać? W Elblągu już nikt nic nie gra od 2lat.
Tylko Kondonia.