UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Co wy gadacie?! Grać nie umieją i tyle! Ledwo co wygrywają, albo oczywiście przegrywają. Kiedy zaczną coś grać? W Elblągu już nikt nic nie gra od 2lat.

Tylko Kondonia.

Anuluj