UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Matouskowa z Sądej zrobiły kawał dobrej roboty powstrzymując ataki środkiem - buahahaha, człowieku, zagłębie odjechało właśnie po czterech z rzędu bramkach zdobytych po rzutach przez sam środek. Byzdra i Obrusiewicz szalały im nad głowami, gdybyśmy obronili rzuty na wprost bramki, wygralibyśmy mecz. Jeżeli mieliśmy gdzieś dobrą obronę to właśnie na skrzydłach, a nie w środku, co z resztą skutkowało chociażby niewielką ilością bramek rzuconych przez Migałę.

Misiek58

Anuluj