UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

jak pokazały ostatnie minuty meczu, trener ma nawet niezłe zmienniczki na ławce ale dlaczego nie dostają one więcej szans grania. Myśle i mam nadzieję że nie tylko ja, że z bardzo dobrej strony pokazała się Konefał, bramka przez nią zdobyta po prawie 55 minutach siedzenia na ławie była extra, no i te dwie asysty po których padły kolejne bramki, brawo dla tej młodej zawodniczki, brawo dla cełego zespołu za walkę choć mogło ułożyć się inaczej gdyby była z naszej strony większa skuteczność i wiara w to że moźna takie mecze też wygrać- Kibic do końca


Anuluj