UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

slawek-jurek zobacz ile nowych mieszkan stoi pustych! to wladze elblaga maja budowac?! i nie pisz kanal - litosci! to RZEKA ELBLAG !

ananke

Anuluj