UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
slawek-jurek zobacz ile nowych mieszkan stoi pustych! to wladze elblaga maja budowac?! i nie pisz kanal - litosci! to RZEKA ELBLAG !
ananke
slawek-jurek zobacz ile nowych mieszkan stoi pustych! to wladze elblaga maja budowac?! i nie pisz kanal - litosci! to RZEKA ELBLAG !
ananke