UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

ale hasło "nie kupujcie w niedzielę", w niemczech się udało. nie ma otwartych sklepów i marketów już od soboty wieczorem. a u nas odwrotnie, biedacy nie wiedzą co z sobą zrobić?, co wybrać?: serial, czy spacer w markecie?. z rodziną w większości są pokłóceni. zamknijmy markety w niedzielę, z tych samych powodów co 100 lat temu niemcy. my nawet nie dorośliśmy do takich postulatów.


Anuluj