UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Trudno, są takie mecze których przegranie wstydu nie przynosi. .. Szkoda, że niski poziom sędziowania psuje i wypacza widowisko! Brawo za ambicje! Gdyby nie to, że część zawodniczek była chora - Agnieszka Szlijka. .. niedysponowane Sądej, Szott, a jeszcze inne permanentnie bez formy np. "czerwona" Aleksandrowicz osłabiająca pasjami drużynę :) mogło być naprawdę dobrze. Tak czy inaczej został jeden mecz i ten wygracie! Kibice w Was wierzą!


Anuluj