UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Władze i Elblążanie, zróbmy wszystko, aby jak najszybciej zabudować kamieniczkami Starówkę, od strony Kanału ( rz. Elbląg), bo bez tego wygląda jak emerytka bez zębów. ..
Sławek - Jurek
Władze i Elblążanie, zróbmy wszystko, aby jak najszybciej zabudować kamieniczkami Starówkę, od strony Kanału ( rz. Elbląg), bo bez tego wygląda jak emerytka bez zębów. ..
Sławek - Jurek