UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Władze i Elblążanie, zróbmy wszystko, aby jak najszybciej zabudować kamieniczkami Starówkę, od strony Kanału ( rz. Elbląg), bo bez tego wygląda jak emerytka bez zębów. ..

Sławek - Jurek

Anuluj