UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Masz jakiś problem to rozpocznij leczenie, a nie obrażasz ludzi i to na forum. .. Spójrz w lustro :P albo się podpisz swoim imieniem i nazwiskiem bohaterze. .. .
Masz jakiś problem to rozpocznij leczenie, a nie obrażasz ludzi i to na forum. .. Spójrz w lustro :P albo się podpisz swoim imieniem i nazwiskiem bohaterze. .. .