UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Braluje ewidentnie siły u dziewczyn. Wiekszosc akcji w ich wykonaniu to tzw "klepki" plasiki, tym sie nie da wygrac meczu. Trener powinien to przemyslec, poniewaz starszym dziewczynom ewidentnie tego brakuje, są juz doświadczone wiec doswiadczenie + siła = SUKCES = utrzymanie w lidze!
obserwator0987