UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ktoś jednak tu czegoś tu nie dopilnował. Jak można było zostawić wodę w instalacji hydrantu na nieogrzewanym poddaszu w czasie wysokich mrozów?

zbik

Anuluj