UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Viva trochę przynudzasz. A wiesz że nim niemieccy mieszczanie z Elbląga znaleźli się pod protektoratem króla Polski (1454) - szukali najpierw tego protektoratu w Królestwie Danii i u króla Węgier?

E. semper fidelis?

Anuluj