UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Viva trochę przynudzasz. A wiesz że nim niemieccy mieszczanie z Elbląga znaleźli się pod protektoratem króla Polski (1454) - szukali najpierw tego protektoratu w Królestwie Danii i u króla Węgier?
E. semper fidelis?