UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Niech ten Techtrans spada do 2 ligi a nie da rocznikowi 94 grac i paru by przeszło z Techtransu i nich i trenerem by był Zygmunt Narbuntowicz myślę że to się zmieni. Chłopaki ostro pracują na treningach i się im to należy, bo ten techtrans kasę bierze i nic nie gra. Moim zdaniem się trener Zygmunt się zgodzi jak dostanie taką propozycje.

Wiejska

Anuluj