UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Do nowej prawicy - mojego upowaznienia nie masz, aby pisać ZA MIASTO. Mojego głosu w wyborach też nie masz - ten idzie na Ruch Palikota:)


Anuluj