UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Do nowej prawicy - mojego upowaznienia nie masz, aby pisać ZA MIASTO. Mojego głosu w wyborach też nie masz - ten idzie na Ruch Palikota:)
Do nowej prawicy - mojego upowaznienia nie masz, aby pisać ZA MIASTO. Mojego głosu w wyborach też nie masz - ten idzie na Ruch Palikota:)