UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
spadac do 3 ligi. lepiej miejska kase przeznaczyc w calosci na Start, bo ci goscie tylko sie kompromituja (i co gorsza miasto).
spadac do 3 ligi. lepiej miejska kase przeznaczyc w calosci na Start, bo ci goscie tylko sie kompromituja (i co gorsza miasto).