UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Erg. Czytam Cię od zawsze. Jesteś dla mnie takim kozakiem(slang młodzieżowy)że normalnie szczęka mi opada.

wielbiciel Elbinga

Anuluj