UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

TPA jesli Ty znasz się na piłce to ja królewicz jestem. Dzięki Matouskovej zrobiło sie dużo miejsca dla pozostałych (zabierała ze sobą min. 2 zawodniczki) a dziewczyny to wykorzystaly. .. Gdzie była Sądej? Co z Aleksandrowicz. .. To jakaś katastrofa. .. Tak czy inaczej brawo dziewczyny!!!!


Anuluj