UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

jak nawet awansujemy i wpadniemy w playoffach na SPR, Vistal lub Zaglebie to i tak znow bedzie przegrana, i to w szatni jeszcze przed meczem


Anuluj