UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
jak nawet awansujemy i wpadniemy w playoffach na SPR, Vistal lub Zaglebie to i tak znow bedzie przegrana, i to w szatni jeszcze przed meczem
jak nawet awansujemy i wpadniemy w playoffach na SPR, Vistal lub Zaglebie to i tak znow bedzie przegrana, i to w szatni jeszcze przed meczem