UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No to jestem w szoku dziewczyny wreszcie zagrały w 2 połowie do tej pory jakoś sił nie starczało no jeśli są postępy to i moje uwielbienie dla zespołu coraz większe będzie :D
wytrwały kibic
No to jestem w szoku dziewczyny wreszcie zagrały w 2 połowie do tej pory jakoś sił nie starczało no jeśli są postępy to i moje uwielbienie dla zespołu coraz większe będzie :D
wytrwały kibic