UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No to jestem w szoku dziewczyny wreszcie zagrały w 2 połowie do tej pory jakoś sił nie starczało no jeśli są postępy to i moje uwielbienie dla zespołu coraz większe będzie :D

wytrwały kibic

Anuluj