UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jeżeli udałoby się utrzymać taką grę jak w ostatnich 22 minutach, to jesteśmy w stanie wygrać z każdym. Brawo dziewczyny, dziękujemy. Czekamy co będzie dalej i wierzymy, że będzie dobrze. Co do Matouskovej, jeżeli ona zagrała dobre zawody to ja byłem na innym meczu.

TPA

Anuluj