UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ty, "szkoda kasy", zachowujesz się jak dzieciak! Poczytaj sobie, czym się strażacy zajmują, jeśli nie zdajesz sobie sprawy, jak bardzo są potrzebni. Nie tylko pożary i topielce, m. in. wydobywają ofiary wypadków drogowych z wraków, usuwają gniazda szerszeni, budują wały podczas (niedawnej zresztą) powodzi, a nawet i Twojego kiciusia z drzewa ściągną!
fanka strażaków