UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W imieniu dziewczyn z Elbląga: nadzieja tylko, ze się ptaszki nie pokurczyły i będą nadal równie sprawne jak strażacy w akcji :-)) A tak serio: dzielne chłopaki, brawo!!!

fanka strażaków

Anuluj