UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W imieniu dziewczyn z Elbląga: nadzieja tylko, ze się ptaszki nie pokurczyły i będą nadal równie sprawne jak strażacy w akcji :-)) A tak serio: dzielne chłopaki, brawo!!!
fanka strażaków
W imieniu dziewczyn z Elbląga: nadzieja tylko, ze się ptaszki nie pokurczyły i będą nadal równie sprawne jak strażacy w akcji :-)) A tak serio: dzielne chłopaki, brawo!!!
fanka strażaków