UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Hmm. naoglądał się człowiek szkół przetrwania, sporo poradników poczytał, tak z czystej, po prostu świadomej ciekawości wskoczyłby do takiego przerębla. Świadomość asysty profesjonalnych służb pomocniczych na pewno dodałaby odwagi, ale myśl o hipotermii, ewentualnych powikłaniach, odstrasza.
sm