UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Hmm. naoglądał się człowiek szkół przetrwania, sporo poradników poczytał, tak z czystej, po prostu świadomej ciekawości wskoczyłby do takiego przerębla. Świadomość asysty profesjonalnych służb pomocniczych na pewno dodałaby odwagi, ale myśl o hipotermii, ewentualnych powikłaniach, odstrasza.

sm

Anuluj