UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Powiem tyle. Sprowadźmy do Startu zawodniczki klasy Ejsmont, Czapko, Garwackiej, Pawelskiej, Chemicz, Kulik i wtedy żądajmy wyników. Nie musi być od razu sześć, wystarczą w obecnej sytuacji Startu dwie, może trzy; ) Te wszystkie wymienione przeze mnie zawodniczki grały w różnych okresach i w różnych konfiguracjach kadrowych w Starcie i stanowiły o sile tej drużyny. Mamy teraz taki potencjał, oczywiście nie, więc cudów nie będzie. To był przed sezonem zespół na piąte, szóste miejsce i jestem pewien, że tak by było gdyby nie plaga kontuzji i historia ze Strzałą. Gościński ma jeszcze półtora roku kontraktu, jeśli działacze dotrzymają słowa i realnie wzmocnią zespół, wtedy rozliczymy trenera. Być może tak, jak swego czasu Biernackiego, który miał mocny zespół, a szybciej wyleciał ze Startu, niż przyszedł. Mam jednak nadzieję, że Gościński wykorzysta taką szansę.
hd