UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
polowa skladu jest do odstrzalu, po trenerze tez spodziewalem sie wiecej. hd slusznie pisze ze Aleksandrowicz i Frackiewicz powinny anihilować takie druzyny jak Szczecin rzutami z 2-giej linii, ale jak widac sa po prostu za slabe. w zasadzie w Starcie zostawilbym tylko bramkarki, obrotowe + Wolska, Wasak, Cekala i Janaczek. reszta nadaje sie do nizszej ligi.