UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zgodnie z planem to zanotujemy porażkę w Koszalinie, bo w cuda to nie wierzę. Dobrze, że ostatnie minuty zagrały dublerki ale w większości to młode zawodniczki które powinny się ograć. Tylko pytanie gdzie jak II zespół został zlikwidowany, a klubu "satelickiego" z niższej ligi z którym klub mógłby współpracować też nie widać na horyzoncie.

realista79

Anuluj