UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wygrana była i to jest ok- lecz sama gra to jakaś tragedia!!!!- 3 razy nie trafić w światło bramki!!!!!???Powroty do obrony masakryczne, kontry tylko 3 na początku. .. .Powiem tak; niech zarząd i trener kupi TV posadzi dziewczyny przed nim i puści pierwszy lepszy mecz z ME facetów, być może to i pomoże coś lekko ogarnąć. A jak nie, to wywalić i kupić nowe dziewczyny!!! Ja rozumiem, że jak nie ma kim grać to nie jest łatwo ale Panie trenerze troszkę więcej pomysłu z tymi, które na ławce. .. .


Anuluj